Hakkımızda

Hakkımızda

Parlak Billuriye 1972 yılında Ankara nın merkezi Ulus’da hizmete girmiştir.İlk açıldığı günden itibaren kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, kaliteyi ucuza satarak müşteri bütçesine katkıda bulunmayı da ilke edinmiştir.Müşteri memnuniyetini hiçbir zaman geri plana atmadan Memnun Müşteri portföyünü her geçen gün artıran firmamız,bugün Ankara’da züccaciye denince akla gelen ilk  adres haline gelmiştir.

Her zaman uygun fiyat ve yüksek kaliteli ürünler için yurtiçinde  ve yurtdışında sürekli olarak dolaşan yenilikleri,trendleri, modayı Ankara’ya getiren firmamız bu ilkesi doğrultusunda konsept mağazacılık anlayışını benimsemiştir.Bu anlayış doğrultusunda Bugün Antares, Ankamall, Panora, Taurus, Acity, Atlantis, Anatolium, Optimum, Arcadium gibi Ankara ‘nın sayılı Alışveriş Merkezleri ve ana arterlerinde  siz değerli müşterilerine hizmet eden firmamız,yıllar içinde kazanmış olduğu tüm tecrübeyle daha dinamik ve daha yenilikçi olmayı bir ödev edinmiştir.

Sektörün personel seçimi ve eğitimleri ile önder şirketimiz,  Hisar, Korkmaz, Tantitoni, Jumbo, Decorium, Emsan, Schafer, Falez vb. daha bir çok marka olan firmalar ile çalışmaya ve büyümeye devam etmiş ve her ürünü fabrikasından alarak aracısız olarak ilk elden müşteriye sunmuştur. 2007 yılında kendi markası olan Lively  ile son müşteriye ulaşan ve istisnasız her zaman mağazaların da 14.000’den fazla  ürün çeşidini bulunduran firmamız, her gün yepyeni ürünleri ve markaları satışa sunmaktadır.

Misyonumuz

Dünyada ve Türkiye’ de züccaciye konusunda sağlıklı ve modern ürünler sunan lider perakende mağaza zinciri olmak.

Vizyonumuz

 Müşterilere en kaliteli, en modern ve en sağlıklı ürünleri ucuza sunarak müşteri memnuniyetini arttırmak ve kendi sektöründe lider, başarılı ve en çok tercih edilen mağazalar açmak.

Stratejilerimiz

  •  Personeli eğitmek
  •  Müşteriyi memnuniyetini arttırmak
  •  Modern ve sağlıklı ürünler sunmak
  •  Mağaza sayısını arttırarak daha çok müşteriye ulaşmak
  •  Her çeşit markayı bir yerde bulabileceği mağazalar oluşturmak
  •  Müşteri beklentisinin bir adım önüne geçebilmek
  •  Her zevke ve bütçeye uygun kaliteli ürünleri bulundurmak