Markalarımız

 

Türkiye ve dünyada ünlü birçok markayı müşterilerinin beğenisine sunan Lively, sadece başka markaların satışını gerçekleştirmekle kalmıyor. Aynı zamanda kendi üretimleriyle de müşterilere hitap ediyor. Lively tarafından üretilen tüm ürünlerde, çağın gereklilikleri, en yeni trendler ve müşterilerin talepleri yakın markaja alınarak müşterilerin mutluluğu hedefleniyor.
 

Sofra kurmak bir sanat işidir. Hisar, bu düşünce ile yola çıkarak, ‘SOFRA SANATI’ mottosu ile kitlelerin karşısına çıkmaktadır. Mutfaktan sofraya kadar geçen sürecin tümü kültür  göstergesi ve sanatsal bir etkinlik şeklinde algılanıp, tasarım ve üretim bu doğrultuda hayata geçirilmektedir. 25.000 m²’lik kapalı alanda üretim yapmakta olan Hisar, çatal, kaşık, bıçak  ve çelik tencere imalatında kaliteli üretimi ilke edinmiştir. Hisar’ın ürünleri 18/10 krom-nikel alaşımlı 304 paslanmaz çelikten üretilir. Hisar’ın muhteşem ürünlerine Lively aracılığıyla sahip olabilirsiniz.

 


1972 yılından beri hizmet veren Korkmaz, paslanmaz çelik mutfak eşyaları ve elektrikli ev aletleri üretmektedir. Üretmek, daha iyiyi, daha yeniyi, daha güzeli ve insana en yakışanı üretmek…” mottosuyla hareket eden Korkmaz; karşı konulmaz bir hızla gelişen, küreselleşen dünya pazarında, değişen müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına çalışmalarını sürdürmektedir. Mevcut birikimlerini bu yönde kullanan Korkmaz’ın sevilen ürünlerine siz de Lively ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz.  


5000 yıllık bir serüveni olan cam, Decorium çaışanlarının ellerinde şekillenmeye devam ediyor. İstanbul’da üretim yapan Decorium, üretim bandının büyük bir çoğunluğunu el işçiliği üzerine kurgulamış durumda. Decorium’un “Tarihe Dokunun” mottosuyl ürettiği eşsiz güzellikteki eserler, birçok tarihi motifin hikayesini de içerisinde barındırıyor. Siz de tarihe dokunmak için Lively’yi tercih edin!


 

1971 yılında kurulan ve 1973 yılından beri üretim faaliyetlerine devam eden Emsan, emaye üreterek başlanılan yolculukta gelinen noktada; kaliteli mutfak gereçlerini sunmaya devam ediyor. Yemek takımlarından ızgaraya kadar geniş bir yelpazede üretim yapan Emsan’ın ürünlerlini siz de Lively ayrıcalığıyla satın alabilirsiniz. 

Royal Bone China, 1983 yılında kurulan ve Asya’nın önde gelen porselen üreticilerinden biridir. Royal Bone China’nın yıllık üretim kapasitesi 20.000 tondan fazladır. Dünya genelinde 60’dan fazla ülkede satılmakta olan Royal Bone China ürünleri, bone china (kemik tozu) porselenler arasında en iyilerdendir. Siz de Royal bone China’nın eşsiz nitelikte ve şıklıktaki ürünlerine Türkiye’nin neresinde olursanız olun; Lively aracılığıyla sadece birkaç tıklamayla sahip olabilirsiniz. 


 

1948 yılında kurulan Ar-yıldız, bugün uluslararası sektör gelişmelerini ve trendlerini yakından takip eden, zarif tasarımlarıyla adından söz ettiren lider mutfak eşya üreticilerden biri haline gelmiştir. Başta çelik ürünler olmak üzere tüm aksesuarları, gerek yurt içinde gerekse yurt dışı pazarında ülkemizi başarıyla temsil etmektedir. Ülkemizin başarılı temsilcilerinden olan Ar-yıldız’ın ürettiği mutfak ürünlerine siz de Lively ayrıclığıyla sahip olabilirsiniz.


 

Dünya genelinde oldukça popüler bir firma olan Auratic, Türkiye’de Lively ayrıcalığıyla tüketicilerin beğenisine sunuluyor. 1795’ten beri seramik ve porselen üretimi yapan bir aile firması olan Auratic, porselen kalitesi ve ürünlerinin şıklığıyla ön plana çıkıyor. Siz de Auratic ürünlerini Lively’den satın alabilir ve mutfağınıza şıklık katabilirsiniz. 


 

1999 yılından beri faaliyetlerini sürdüren Çerçi markası, yurt içinde ve yurt dışında oldukça rağbet gören ürünlerin altına imzasını atmıştır. Sektörde edindiği deneyimle, insanların ihtiyaçlarını iyi analiz eden Çerçi, yükslen trendlere de son derece hakim bir profil çizmektedir. Birbirinden şık ve kullanışlı ürünleriyle Çerçi markası Lively’de.


 

Kaliteli ve özel yemek takımları üretmek” ilkesiyle hareket eden De Moonji, dünya genelinde önde gelen tasarımcıların imzalarının bulunduğu, özel yemek takımları üretmektedir. De Moonji tarafından üretilen ve bir çok zarif sofrada kendine yer bulan yemek takımları, sizin de sofranıza şıklık katacak.


 

Falez, günümüzün ihtiyaçları doğrultusunda, mutfaklarda kaliteyi en ekonomik koşullarda tüketiciye ulaştırmak misyonuyla kuruldu. Üretim detaylarına hakim ve pazar taleplerini yakından takip eden bir takımın oluşturduğu Falez, her zaman tüketici beklentilerinin bir adım önünde olmayı hedefleyerek yola çıktı. Falez markalı paslanmaz çelik tencere ve düdüklü tencereler, yanmaz yapışmaz PTFE ve seramik kaplı pres ve döküm alüminyum pişirme grupları 30 yılı aşkın üretim tecrübesiyle 16.000 m2 kapalı alanda üretim yapan, günümüz teknolojisinin tüm imkanlarını üretim tesislerinde bulunduran, 300’ü aşkın çalışanı ile bir üretim devi olan Hürsultan A.Ş. tarafından üretilmekte. Siz de Lively ayrıcalığıyla Falez ürünlerine sahip olabilirsiniz. 


 

1989 yılında kurulan ve 75.000 m2’si kapalı olmak üzere, 275.000 m2 alan üzerinde üretim yapan ve 52 ayrı ülkeye ihraç edilen Güral Porselen; Kütahya’nın asırlara dayanan deneyiminin, nesiller boyu yaşatılan ustalığını 2000’li yılların teknolojisiyle birleştirmiş ve kusursuz porseleni yaratmayı başarmıştır. Bu başarısı nedeniyle de porselen denildiğinde akla ilk gelen firmalardan biri olan Güral Porselen, Lively online mağaza ile artık size sadece bir tık uzaklıkta.


 

Homend, hayatını daha iyi yaşamak isteyen herkes için ürün ve hizmetler geliştiren, Index Grup çatısı altında kurulmuş sıra dışı bir elektrikli ev aletleri markasıdır. 2009 yılı Haziran ayındaki kuruluşundan bu yana, beğenilen, özenilen, tavsiye edilen, güvenilir ve tüketici odaklı bir marka olmayı misyon edinmiştir. Birçok ödüllü tasarıma ve doğa dostu ürünlere imza atan Homend, sadece yaşamınızı kolaylaştırmakla kalmıyor; 48 saatlik servis taahhüdüyle sizleri mutlu etmenin yollarını arıyor. Siz de Homend’in bu mükemmeliyetçi anlayışıyla; Lively sayesinde tanışın.

 

 


1960’lı yıllarda alüminyum sıvamacılığıyla mutfak eşyaları sektörüne giren Mehtap, 1974 yılında ilk defa Teflon kaplı ürünler üretmeye başladı. 1996 yılından itibaren özellikle Teflon® ağırlıklı üretime odaklanan Mehtap, 2005 yılı itibariyle sahip olduğu bina, teknolojik makine ve ekipmanlarla birlikte dünyanın önde gelen kaliteli tesislerinden biri oldu.


 

Moneta, ihracatı her bir kıtaya ulaşmış, 50den fazla ülkede resmi temsilciliği olan İtalya’nın önde gelen, köklü sanayi devlerinden Alluflon S.p.A ‘in markasıdır. Dünya üzerinde çok az sayıda firma 100 yılı aşan bir geçmişe sahiptir; oysa ki Moneta, daha 1875 yılında, İtalyan mutfağının sembolü haline gelecek tencere ve tavaları çoktan üretmeye başlamıştı bile…


 

Asil Ticaret tarafından üretilerek, tüketicilerin beğenisine sunulan Noble Life markalı ürünler, 2005 yılından beri raflardaki yerini almış durumda. Kurum kültürü, kaliteye verdiği önem ve yüzde yüz müşteri memnuniyetiyle kısa zamanda mutfak gereçleri sektöründe sadece Türkiye’de değil, yurt dışında da aranan marka oldu.


 

Tunapol tarafından üretilen ve birçok kişinin beğenisini toplayan Prouna ürünleri, gerçek kemik tozundan üretilmektedir. Kalsiyum karbonat bulunmayan, gerçek kemik tozu porselenler üreten Prouna, kurşun içermeyen boya ve sır kullanarak; insan sağlığına gereken azami özeni göstermektedir.


 

Santral Porselen bünyesinde kurulan Winterbach markası, müşterilerine kaliteli, zevkli ve farklı desen çeşitliliği sunarak sektörün köklü ve büyük firmalarından biri olarak günümüze gelmiştir.Kalite ve estetikten ödün vermeden en uygun fiyatlarla zengin ürünler sunan Winterbach, sizlerin evine de Lively ayrıcalığıyla ulaşıyor.